❤ Ευχόμαστε "Καλές σπουδές" στα αστεράκια μας από το ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΥΡΓΟΥ, που πέτυχαν αυτή τη χρονιά, (με αλφαβητική σειρά):
1. Ασημακόπουλος Νικόλαος – ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
2. Δημόπουλος Κωνσταντίνος – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
3. Ζωγόγιαννης Στάθης - Φιλολογία
4. Κωνσταντόπουλος Παναγιώτης – ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ
5. Λαχανάς Διονύσιος – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ
6. Λιτσής Αχιλλέας Φίλιππος ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ-
ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ
7. Λούλο Αρκέλα - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
8. Μπαμπίλη Αικατερίνη - ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ
9. Νανόπουλος Κωνσταντίνος – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
10. Νάσι Βασιλική – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
11. Παναγούλιας Βασίλειος Ιωάννης – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ &ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ
12. Πέκο Νικολέττα – ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
13. Πέττα Φωτεινή – ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ & ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
14. Ρήγα Άλκηστις – ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ
15. Σακούλης Ορέστης – ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
16. Σάμπαλος Διονύσιος – ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
ΕΝΔΥΣΗΣ
17. Σκούφης Ανδρέας – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
18. Ταμπάκου Τζεωρτζίνα - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ
19. Τσαρές Δημήτριος - ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΑΣ
20. Υμέρι Ενέα (Ραφαέλα) - ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
❤ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΜΑΣ , ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!
1. Ασημακόπουλος Νικόλαος – ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
2. Δημόπουλος Κωνσταντίνος – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
3. Ζωγόγιαννης Στάθης - Φιλολογία
4. Κωνσταντόπουλος Παναγιώτης – ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ
5. Λαχανάς Διονύσιος – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ
6. Λιτσής Αχιλλέας Φίλιππος ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ-
ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ
7. Λούλο Αρκέλα - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
8. Μπαμπίλη Αικατερίνη - ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ
9. Νανόπουλος Κωνσταντίνος – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
10. Νάσι Βασιλική – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
11. Παναγούλιας Βασίλειος Ιωάννης – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ &ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ
12. Πέκο Νικολέττα – ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
13. Πέττα Φωτεινή – ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ & ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
14. Ρήγα Άλκηστις – ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ
15. Σακούλης Ορέστης – ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
16. Σάμπαλος Διονύσιος – ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
ΕΝΔΥΣΗΣ
17. Σκούφης Ανδρέας – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
18. Ταμπάκου Τζεωρτζίνα - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ
19. Τσαρές Δημήτριος - ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΑΣ
20. Υμέρι Ενέα (Ραφαέλα) - ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
❤ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΜΑΣ , ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου